Pracownicze Plany Kapitałowe, Sukcesja, Benefity Pracownicze

 

 

 

 

 

  

Szanowni Państwo,

Niezależni eksperci Employee Benefits i firma Prudential zaprasza Państwa na KONFERENCJĘ DLA PRACODAWCÓW dotyczącą PPK, sukcesji w przedsiębiorstwie oraz  Programów Benefitów Pracowniczych.
Konferencja odbędzie się 06.06.2019 w Poznaniu, ul. Marcelińska 90 (sala konferencyjna piętro 3). 

W trakcie konferencji zostaniecie Państwo zapoznani z najbardziej aktualnymi faktami dotyczącymi przygotowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych. Na bazie naszych spotkań w dużych zakładach, zatrudniających tysiące pracowników, opracowaliśmy też odpowiedzi na szczegółowe pytania szefów firm, pracowników działów księgowości czy kadr. Z tymi opracowaniami także Państwa zapoznamy. Przedstawiciel Polskiego Funduszu Rozwoju omówi cele i zadania tej instytucji we wsparciu wdrożenia PPK.

Nasz wyspecjalizowany w zagadnieniach PPK prawnik odpowie na wszystkie pytania związane z ustawą. Dla właścicieli firm oraz osób zarządzających firmami dedykowana jest druga część spotkania, na której omówimy zagadnienia z wiązane z tematami sukcesji w różnych typach firm (międzypokoleniowe przekazanie
firmy; jak zabezpieczyć się przed wejściem do spółki żony naszego wspólnika w przypadku nieszczęścia itp.)

Jesteśmy przekonani, że dla wszystkich Państwa interesujące też będzie zapoznanie się z rozwiązaniami podwyższającymi lojalność kluczowych pracowników, w sposób komplementarny dla PPK.

W trakcie konferencji nie będą Państwu oferowane jakiekolwiek produkty czy usługi. Jeśli w późniejszym czasie, w uznaniu dla naszych kompetencji, zechcecie Państwo zaprosić nas do współpracy w zakresie naszych usług, to będzie dla nas najlepsze podziękowanie za przygotowanie tej konferencji.

Z poważaniem

Organizatorzy Konferencji